راهنمای رزرو آنلاین هتل

برای این کار باید از طریق بخش جستجو که در صفحه اول سایت قابل رویت است اقدام کنید.

چگونه از طریق سایت، محل اقامتی مورد نظر خود را رزرو کنم؟

1جستجو هتل

در این بخش باید ابتدا شهر مقصد را انتخاب کنید.

سپس تاریخ ورود و همچنین مدت اقامت خود را انتخاب کنید.

فقط هتل‌هایی که در تاریخ مورد نظر شما در سایت کارما هتل اتاق خالی داشته باشند به شما نمایش داده خواهند شد لذا در وارد کردن تاریخ دقت نمایید.

قیمت هتل‌ها به تاریخ وارد شده وابسته خواهد بود هرچه به تاریخ ورود نزدیکتر باشد و یا در تاریخ انتخاب شده رویداد خاصی (مثلا نمایشگاه) در مقصد مورد نظر رخ دهد قیمت بالاتر خواهد بود.

چنانچه به دنبال هتل با ویژگی‌های خاصی هستید می‌توانید با باز کردن تب اطلاعات بیشتر هتل مورد نظر خود نظیر هتل‌های 5 ستاره یا ویلا و سوئیت و غیره را جستجو کنید، این امکان به شما اجازه می دهد که هتل مورد نظر خود را در میان هتل‌های موجود، جستجو کنید.2انتخاب هتل

کافیست هتل مورد نظر خود را از میان نتایج جستجو انتخاب کنید و برای رفتن به مرحله بعدی بر روی عبارت انتخاب اتاق کلیک نمایید تا لیست اتاق‌های آن هتل را مشاهده نمایید.

قیمتی که در لیست نتایج نمایش داده می‌شود، هزینه‌ای است که برای تمام مدت اقامت و تمامی افراد باید بپردازید. قیمت‌ها کاملاً به روز می‌باشند.قیمتی که در لیست نتایج نمایش داده می‌شود، هزینه‌ای است که برای تمام مدت اقامت و تمامی افراد باید بپردازید. قیمت‌ها کاملاً به روز می‌باشند.

پس از انتخاب یکی از هتل‌های شهر مقصد، نام هتل، معرفی اجمالی هتل به همراه تصاویر و آدرس هتل مدنظر، نمایش داده می‌شود. همچنین یکی از امکانات منحصر به فرد «کارماهتل»، ارائه مشخصات کامل اتاق‌های هتل مدنظر، امکانات ویژه نظیر کافی شاپ، پارکینگ، سرویس‌های بهداشتی، اینترنت بی‌سیم، تلفن، تاکسی سرویس و ... به مشتریان گرامی است که با اطمینان کامل نسبت به رزرواسیون محل اقامت خود، مبادرت ورزند.

یکی دیگر از ویژگی‌های ویژه سایت «کارماهتل»، امکان مقایسه چند هتل هم‌زمان به منظور انتخاب هرچه دقیق‌تر مشتریان گرامی است.

همچنین در بخش دیگر این سامانه قابلیت اظهارنظر مشتریانی را که قبلاً اقدام به رزرو محل اقامت مدنظر خود کرده‌اند می‌توان دید و از تجارب دیگر مشتریان در خصوص خدمات و سرویس دهی، موقعیت مکانی، برخورد کارکنان، ارزش خرید محل اقامت موردنظر، بهره جست.3 انتخاب اتاق و وعده غذایی

در این مرحله بر اساس امکانات و شرایط مورد نظر خود از بین انواع اتاق‌های هتل، نوع اتاق و وعده غذایی را انتخاب کنید. چنانچه انتخاب نوع را برای تمامی اتاق‌های مورد نظرتان انجام داده‌اید با کلیک بر روی دکمه ادامه رزرو به صفحه بعد هدایت خواهید شد.

به شرایط لغو هر اتاق دقت نمایید، لغو رزرو به هر دلیلی مشمول جریمه خواهد شد و شرایط جریمه هر اتاق در این مرحله آورده شده است.

اتاق‌ها از لحاظ میزان امکانات، هزینه، جریمه لغو یا تغییر، میزان اقامت رایگان به ازاء روزهای اقامت و ... با یکدیگر متفاوت هستند.


4اطلاعات مسافرها

در این بخش اطلاعات تماس و مشخصات مسافرها را طبق مدارک شناسایی و به زبان انگلیسی وارد نمایید.

در وارد کردن اطلاعات تماس و صحت آنها دقت کنید تا بتوانیم در مواقع ضروری با شما تماس بگیریم. شما باید نام مسافرهای همه اتاق‌هایی که انتخاب کرده بودید را وارد کنید.

توجه کنید که نام مسافرهای اتاق‌ها نباید تکراری باشد، در غیر اینصورت از ادامه رزرو شما تا برطرف شدن مسئله جلوگیری خواهد شد.

نام تمامی مسافرها باید لاتین و حداقل دارای سه حرف و حداکثر 25 حرف در نام و نام خانوادگی (بدون احتساب حرف فاصله) باشد.

در نوشتن نام‌ها نباید از حروف خاص و علاماتی نظیر علامت تعجب و علامت سئوال و نظیر آنها استفاده شود.

در نوشتن نام‌ها نباید از حروف خاص و علاماتی نظیر علامت تعجب و علامت سوال و نظیر آن‌ها استفاده شود.


5 دریافت واچر (نامه اقامت)

با پرداخت هزینه رزرو، پس از خروج از درگاه الکترونیکی بانک، واچر بصورت اتوماتیک نمایش داده می‌شود. توصیه می‌شود که با همراه داشتن واچر (نامه اقامت) اقامتگاه مورد نظر، در تاریخ تعیین شده به محل اقامتی مراجعه کنید. رزرو شما درصفحه کاربری‌تان نهایی شده و می‌توانید واچر خود را دریافت کنید.

در صورت تمایل به لغو رزرو، با مراجعه به قسمت لیست سفارشات در سایت، مسافران گرامی می‌توانند با ارائه درخواست کنسلی نسبت به لغو درخواست اقدام نمایند. همکاران ما طبق قوانین اقامتگاه و سایت به درخواست مشتریان گرامی در اسرع وقت پاسخ خواهند داد. «کارماهتل» اقامت خوشی را برای شما آرزو می‌کند.